Šampionát je zaměřen na maximální simulaci. Žádné asistenty nejsou povoleny, pohled z kokpitu je povinný.

Organizátor: NO AIRBAG GROUP

Prvý crossplatform rally šampionát je za nami. Organizátori z NO AIRBAG GROUP odviedli neskutočnú prácu a priniesli jazdcom riadnu výzvu 🙂 Kto tento šampionát nestihol, určite sa pridajte na ďalšie. Môžete sa tešit na výbornú komunitu jazdcov, denné reporty od organizátorov a vela prepotených tričiek z toho, ako sa budete snažit zvládnuť hardcore podmienky, ktoré k šampionátom v tejto skupine patria 🙂

Redakce eSportGames.cz

Vyhodnocení Rally šampionátu TFTD

Navštívili jsme šest různých destinací a svezli se s legendární skupinou B. Tato skupina vozů je opravdu s velkým B. Do dnes nechápu, jak s nimi mohli závodit.
Ono vlastně jsou vítězové všichni, kteří dostali tyto bestie do cíle i přes častou nepřízeň počasí a zhoršující se povrch tratí. Tady patří obrovská gratulace a uznání všem, kteří alespoň jednou viděli cíl.
Teď si dáme pár zajímavých čísel:Odjeli jsme 60 rychlostních zkoušek a najeli celkem neuvěřitelných ostrých 554,7km.

Průměrná rychlost neklesla ani v jedné soutěži pod stokilometrů v hodině. Avšak soutěží s nejnižší průměrnou rychlostí byla Řecká Argolis s průměrnou rychlostí 104,5km/h jejímž vítězem se stal DORNAK.DAVID.
Naopak soutěž s nejvyšší průměrnou rychlostí byla Španělská Ribadelles s průměrem 129,8 km/h, který vytvořil opět DORNAK.DAVID.

Účast byla také velice pěkná. Zúčastnilo se 23 jezdců v kategorii PRO a 69 jezdců v kategorii semi-pro. Moc pěkná účast celkem 92 jezdců a to nás všechny strašně těší.

Z celkových vítězství na jednotlivých soutěžích se radovali dva jezdci, DORNAK.DAVID (5x) a CSRKARLOS. David všeobecně této třídě kraloval celkově. Až na jedno zaváhání v USA byl nejrychlejším jezdcem v cíli soutěží ?.

Každou soutěž se objevovali noví a noví jezdci, kteří ze stínu vytáhli svůj talent, který přenesli na silnici a jeli neskutečnou palbu. Opravdu každou soutěž někdo překvapil. Úžasné.
Asi největší radost mám (a tady se budu asi už opakovat) z týmových spoluprací. Celý šampionát jsem pozoroval dění kolem a týmový duch vládl napříč celým startovním polem. Dokonce i v kategorii Semi-pro se utváření pomyslné týmy, které spolupracují a diskutují vše kolem. Ba dokonce týmová spolupráce mezi týmy nebyla nic výjimečného. Toto mě opravdu těší a hodně to posouvá nejen celou soutěž, ale i jednotlivé jezdce kupředu. Jen tak dále ?.
No dost už bylo čísel a mých výlevů a jdeme na výsledky???.

Mrkněme první na kategorii PRO.Zde se nejvíce dařilo udržet pevné nervy a otěže od překoňovaného vozu jezdci MARTIN_RB_ z Team Legends. Tomu se podařilo zvítězit v 5 ze 6 soutěží.

O druhé místo se až do poslední soutěže prali hned tři jezdci. Prvním byl KKR_GAGNE1803, Liqui Moly Motorsport, který na začátku šampionátu nemohl najít formu, ale od půlky jel na plné pecky a nakonec s přehledem obhájil druhé místo celkově. Honza prostě umí a je mu jedno s čím a kde jede. Gratulace.

Druhým jezdcem byl TDIRACING.EU z týmu Kroubang Racing. Tento jezdec v tomto šampionátu překvapil svými špičkovými výkony a od začátku si jel pro bednu. Bohužel v posledních soutěží se nezadařilo a neudržel se na bedně a v poslední soutěži spadl až na 4 místo. Škoda, ale i tak krásný výkon. Gratulujeme.

A třetím jezdcem byl SODAK100 z týmu Rookie Racing Team. Tento jezdec nám už delší dobu ukazuje svůj talent a odhodlání, ale tentokráte ho pozvedl ještě výše. Odjížděl opravdu peckovní časy a chyb by jste u něj hledali po skromnu. To vše mu na konec přineslo třetí místo celkově. Super. Gratulujeme.

23. RANDOM JDM GUY, _ _
0bPořadí poháru konstruktéru dopadlo takto:Team Legends _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 229b